I Adopted a Villainous Dad
Bookmark
20 kadar kişi kaydetti
6.6
Durum Tamamlandı
Tür Manhwa

I Adopted a Villainous Dad

Alternatif Başlıklar I Adopted a Villain as My Father, 收养了一个反派爸爸, 악당 아빠를 입양했다

Özet I Adopted a Villainous Dad

Bir azize olan kahramanın zorlu yolundan gitmek üzere reenkarne oldum. ‘Evet, hayır!’ Çiçekli yolda yürümeye karar veren ben, sinir bozucu olan gerçek ailemi terk ettim ve ilk tanışmamızda babam olarak onu benimsedim.

“Sen, babam ol!” Hikayenin bölüm sonu canavarı ve kötü adamı! Ama şimdi sadece babam. Fufu. “Baba, adın neden aynı zamanda babacığın? Çok şirin.”

“Kahvaltıda ne yedin? Yakışıklılık mı?” Babam için mutlu bir son hayal ederken, sadece bir büyük engel daha var… Bölüm sonu canavarını öldürecek olan başrol kahraman. Şimdi iş bu raddeye geldiğine göre, benim en sevdiğim karakter için başrol kahramandan bir ek olarak kurtaralım! Zamanım olursa, belki dünya da olur! Ancak…

“Kızıma yaklaşırsan seni öldürürüm.” … Babam ölüm bayraklarını kaldırmaya devam ediyor. “Beni evcilleştirdiğin için sorumluluk almalısın.” Bir şekilde başrol kahraman da bana kafayı takmış durumda. Neler oluyor?

Toplamda 751kez görüntülendi,
Çıkış Tarihi 2020
Yazar Yunsul
Çizer Pig Cake
Yayımcı Kakaopage (Kakao)
Tarafından Yüklendi
Eklenme Tarihi
Güncellenme Tarihi
Etiketler: i adopted a villainous dad oku, i adopted a villainous dad türkçe, i adopted a villainous dad TR, indir i adopted a villainous dad TR, oku i adopted a villainous dad online


Yorumlar

❄LİEBE SCHNEE HİVER ☃