Hige o Soru. Soshite Joshikousei o Hirou.
Bookmark
29 kadar kişi kaydetti
7.6
Durum Bırakıldı
Tür Manga

Hige o Soru. Soshite Joshikousei o Hirou.

Alternatif Başlıklar I Shaved. Then I Brought a High School Girl Home., ひげを剃る。そして女子高生を拾う。, 剃须,然后捡到女高中生, Tıraş oldum ve eve liseli bir kız attım!

Özet Hige o Soru. Soshite Joshikousei o Hirou.

Hige o Soru. Soshite Joshikousei o Hirou.

Yoshida, 5 yıldır yanında çalıştığı kadına, Airi Gotou’ya âşıktır. Sonunda onunla randevuya çıkabilme şansı yakalamışken, aşkını itiraf eder ve hemen reddedilir. Sarhoş ve hayattan ümidi kesmiş bir şekilde evine doğru giderken, yolun kenarında oturan liseli bir kız görür. Kalacak bir yer arayan kız, Yoshida’yı baştan çıkarmaya çalışır. Yoshida kızın isteklerini reddederken, aynı zamanda onu evine de alır. O gecenin sabahı kız, kendini Sayu Ogiwara olarak tanıtır ve Hokkaido’dan Tokyo’ya kaçarak geldiğini, 6 aylık bu yaşam mücadelesinde başını sokacak bir yer bulabilmek için erkekleri ayartmaya çalıştığını söyler. Fakat Yoshida, onun bu ayartmalarına yüz vermemektedir. Bunun yerine evde ona bulaşık, çamaşır yıkamak tarzı işler vermeyi düşünür. Ve böylece, kalbi parçalanmış bir yetişkin ve evinden kaçmış bir liseli kızın arasındaki dokunaklı ilişki başlar.

 

NOT:1-16.bölümler Lucifer Fasnsub tarafından yapılmıştır.

Toplamda 3.719kez görüntülendi,
Çıkış Tarihi 2018
Yazar Buta, Shimesaba (しめさば)
Çizer ADACHI Imaru
Yayımcı Shounen Ace (Kadokawa Shoten)
Tarafından Yüklendi
Eklenme Tarihi
Güncellenme Tarihi
Etiketler: hige o soru. soshite joshikousei o hirou. oku, hige o soru. soshite joshikousei o hirou. türkçe, hige o soru. soshite joshikousei o hirou. TR, indir hige o soru. soshite joshikousei o hirou. TR, oku hige o soru. soshite joshikousei o hirou. online

Resimler Hige o Soru. Soshite Joshikousei o Hirou.


Yorumlar

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Reklam engelleyici tespit edildi.

Reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek olabilirsiniz. Reklamlara tıklamayı unutmayınız.

❄LİEBE SCHNEE HİVER ☃